NENÍ BĚLÁ JAKO BĚLÁ

Společný projekt obcí
s názvem Bělá

logo

Aktuální teplota

8.10.2017 07:37

Aktuální teplota:

--- °C

Vlhkost:

--- %

Rosný bod:

--- °C

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Je-li říjen velmi zelený, bude zato leden hodně studený.

Pranostika na akt. den

Je-li studený říjen, zjara všechny housenky zhynou.

NABÍDKA PRÁCE A FIRMY V REGIONU

Ziveobce.cz 


odkaz

Obsah

Medailová umístění našich cvičenců
v přeboru ČOS sokolské všestrannosti 2010

 

Plaváníplavání  (13.3.2010)

Veronika Pešíková, stříbro, žákyně II. (9)
Denisa Joudalová, stříbro, žákyně III. (8)
Lukáš Pešek - zlato, žáci IV. (7)
Radek Pešík - stříbro, muži (3)
 

Další umístnění:

Klára Pešíková, žákyně I. (9/12)
Zdeňka Holečková, žákyně II. (4/9)
Viktorka Jíchová, žákyně II. (9/9)
Radim Pešek, žáci II. (5/8)

 

celkové výsledky

 
Župní přebor v gymnastice sokolské všestrannosti (17. 4. 2010)

Jana Třeštíková - stříbro SG i šplh, žákyně I. (7)SG
Viktorie Jíchová - bronz SG i šplh, žákyně II. (5)
Denisa Joudalová - stříbro SG i šplh, žákyně III. (6)
David Jícha - stříbro SG i šplh, žáci I. (8)
Egon Buriánek - bronz šplh, žáci II. , SG 5/5

další umístění: Kristýna Červená (15/26), Dagamar Scherbaumová (23/26), Filip Vaňourek (22/26), Lukáš Plevka (16/26) - všichni PD
Klára Pešíková (5/7) – žákyně I.
Veronika Pešíková (4/5), Zdeňka Holečková (5/5) – žákyně II.
Daniel Vočadlo (6/8) – žáci I.

celkové výsledky, šplh


Gymnastický pohár župy
Ludmila Bulínová - zlato SG i šplh, žákyně III. (3)
Jaroslava Rozhoňová - stříbro SG i šplh žákyně III. (3)

další umístění: Kateřina Vočadlová (4/4) - žákyně I

 

celkové výsledky

 

Atletika 15.5.2010, 19.5.2010

Denisa Joudalová - stříbro, žákyně III. (12)
 Atletika

další místa: Kristýna Červená (30/38),
Klára Pešíková (14/17), Jana Třeštíková (8/17), Viktorie Jíchová (8/11), Veronika Pešíková (6/11), Zdeňka Holečková (5/11), Monika Randová (6/12), Ludmila Bulínová (4/12),
Jaroslava Rozhoňová (8/12), David Jícha (12/14),
Václav Bulín (7/10)

 

celkové výsledky

 

 

 medaile

Všestrannost
Veronika Pešíková - bronz žákyně II. (5)
Denisa Joudalová - stříbro žákyně III., republikové kolo 28. (31)
další pořadí:
Kristýna Červená - PD 11.-12.(12), Klára Pešíková (5/5),
Viktorie Jíchová (4/5), Zdeňka Holečková (5/5)