NENÍ BĚLÁ JAKO BĚLÁ

Společný projekt obcí
s názvem Bělá

logo

Aktuální teplota

30.3.2017 22:16

Aktuální teplota:

9,4 °C

Vlhkost:

78,9 %

Rosný bod:

5,9 °C

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Březen - za kamna vlezem.

Pranostika na akt. den

O svatém Kvirinu už je teplo i ve stínu.

NABÍDKA PRÁCE A FIRMY V REGIONU

Ziveobce.cz 


odkaz

Obsah

Medailová umístění našich cvičenců
v přeboru ČOS sokolské všestrannosti 2011

 

Plaváníplavání  (12.3.2011)

Klára Pešíková, bronz, žákyně I. (3/10)

 

Další umístnění:

Veronika Pešíková, žákyně III. (5/7)
Zdeňka Holečková, žákyně III. (6/7)
Jana Třeštíková, žákyně II. (13/13)
 

celkové výsledky

 

Sportovní gymnastika a šplh (16.4.2011) SG

Viktorie Jíchová, bronz, žákyně II., SG (3/11)

Denisa Joudalová, bronz, žákyně III., šplh (3/10)

kategorie B:

Ludmila Bulínová, žákyně III. (1/2)

Jaroslava Rozhoňová, žákyně III. (2/2 

 

Další umístnění:

Červená Kristýna, PD, (7/26)
Scherbaumová Dagmar, PD, (11/26)
Kubíčková Simona, PD,(19/26)
Nová Eliška, PD,(23/26)

Pešíková Klára, žákyně I., (8/8)
Třeštíková Jana, žákyně II., (4/11)
Toncarová Eliška, žákyně II. (9/11)
Joudalová Denisa, žákyně III. (5/8)
Pešíková Veronika, žákyně III. (6/8)

Nový David, žáci I. (4/7)
Jícha David, žáci II. (4/4)

 

celkové výsledky:  předškoláci, ženské složky, mužské složky, šplh

 

Atletika 14.5.2011, 18.5.2011

Viktorie Jíchová - stříbro , žákyně II. (19)
Denisa Joudalová - bronz, žákyně III. (11)
Monika Randová - bronz, žákyně IV. (6)
 Atletika

další místa:

Kristýna Červená (4/34), Dagmar Scherbaumová (5/34), Simona Kubíčková(12/34), Eliška Nová (28/34), Matěj Konvalinka(4/44), Filip Vaňourek(5/44),
Gabriela Trylčová (9.-10./16), Jana Třeštíková (9/19), Ludmila Bulínová (8/11), Veronika Pešíková (10/11),
Lukáš Plevka (20/27), Martin Šarlinger (24.-25./27), Ondřej Šarlinger (26/27), David Jícha (14/14), Václav Bulín (6/8)

 

celkové výsledky: mužské složky, ženské složky, předškoláci

 

Celkově všestrannost

 

medaile

Medailisté:
Kristýna Červená - stříbro - předškoláci (17)
Viktorie Jíchová - stříbro - mladší žákyně II (8) -  přebor ČOS (35/42)
Denisa Joudalová - zlato - staší žákyně III (5) - přebory ČOS (30/37) 

Ostatní:

Předškoláci:
Dagmar Scherbaumová  (6/17), Simona Kubíčková(12/17), Eliška Nová (17/17)
 

Mladší žákyně:
Jana Třeštíková (4/8)
 

Starší žákyně:
Veronika Pešíková (5/5)

 

celkové výsledky všestrannost:
předškoláci, mladší žactvo, starší žactvo, dorost, dospělí