NENÍ BĚLÁ JAKO BĚLÁ

Společný projekt obcí
s názvem Bělá

logo

Aktuální teplota

30.3.2017 22:27

Aktuální teplota:

9,2 °C

Vlhkost:

79,9 %

Rosný bod:

5,9 °C

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Lépe od hada býti uštknut, než v březnu od slunce ohřát.

Pranostika na akt. den

O svatém Kvirinu už je teplo i ve stínu.

NABÍDKA PRÁCE A FIRMY V REGIONU

Ziveobce.cz 


odkaz

Obsah

Medailová umístění našich cvičenců
v přeboru ČOS sokolské všestrannosti 2012

 

Plaváníplavání  (26.11.2011)

Gábinka Trylčová – stříbro mladší žákyně I. (2)
Veronika Pešíková - bronz, starší žákyně III. (8)
Denisa Joudalová – zlato, starší žákyně IV. (5)
David Jícha – bronz, mladší žáci (3)
 

Další umístnění:

Klára Pešíková (4/9)
Dominika Kohoutová (7/9)
Eliška Toncarová (8/9)
Jana Třeštíková (9/9)
Viktorie Jíchová (8/8)
 

Plavání (10.3.2012)

Veronika Pešíková - bronz, starší žákyně III. (7)
Denisa Joudalová – stříbro, starší žákyně IV. (4)
Radim Pešek – zlato, starší žáci III. (6)
 

Další umístnění:

Gabriela Trylčová (7/7)
Klára Pešíková (5/14)
Dominika Kohoutová (11/14)
Jana Třeštíková (13/14)
Viktorie Jíchová (7/7) 
 

celkové výsledky

 

Sportovní gymnastika a šplh (14.4.2012) SG

Eliška Nová – zlato PD (6)
Darina Spoustová – stříbro PD (6)
Nikola Kohoutová – bronz SG žákyně I (15)
Jana Třeštíková – stříbro SG, stříbro šplh žákyně II. (5)
Dominika Kohoutová – bronz SG žákyně II. (5)
Veronika Pešíková – stříbro SG žákyně III. (7)
Viktorie Jíchová - bronz SG, bronz šplh žákyně III. (7)
Denisa Joudalová - stříbro SG, stříbro šplh žákyně IV. (5)
David Jícha – stříbro šplh, SG 6. žáci II. (7)
 

Další umístnění:

Kristýna Červená (5/15)
Gabriela Trylčová (10/15)
Zdeňka Holečková (5/7)
Ludmila Bulínová (5/5)
David Nový (5/6)
 

celkové výsledky: předškolácimužské a ženské složky, šplh

 

Fotografie z akce

 

Atletika (12.5.2012, 16.5.2012)

Nikola Kohoutová – zlato, žákyně I. (21)
Denisa Joudalová - stříbro, žákyně IV. (5)
 

Další umístnění:
Gabriela Trylčová, žákyně I. (6/21)
Kristýna Červená, žákyně I. (8/21)
Dagmar Scherbaumová, žákyně I. (15/21)
Jana Třeštíková, žákyně II. (5/14)
Klára Pešíková, žákyně II. (7/14)
Dominika Kohoutová, žákyně II. (12/14)
Veronika Pešíková, žákyně III. (5/6)
Viktorie Jíchová, žákyně III. (6/6)
Ludmila Bulínová,žákyně IV. (5/5)
David Walter, žáci I. (12/22)
David Jícha, žáci II. (7/8)

 

Celkově všestrannost

medaile

 

Gabriela Trylčová – stříbro žákyně I. (3), republikové kolo 32. (34)
Jana Třeštíková – zlato žákyně II. (2), republikové kolo 29. (30)
Dominika Kohoutová – stříbro žákyně II. (2), republikové kolo 30. (30)
David Jícha – zlato žáci II. (2), republikové kolo 20. (22)
Veronika Pešíková – stříbro žákyně III. (3), republikové kolo 33. (35)
Viktrorie Jíchová – bronz žákyně III. (3), republikové kolo 34. (35)
Denisa Joudalová - zlato žákyně IV. (3), republikové kolo 25. (32)

 

Další pořadí: 
Darina Spoustová (6/17)
Eliška Nová PD (17/17)
 

celkové výsledky všestrannost:
předškoláci, mladší žactvo, starší žactvo, dorost, dospělí