NENÍ BĚLÁ JAKO BĚLÁ

Společný projekt obcí
s názvem Bělá

logo

Aktuální teplota

29.5.2017 23:01

Aktuální teplota:

19,8 °C

Vlhkost:

61,2 %

Rosný bod:

12,1 °C

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Májová kapka platí dukát.

Pranostika na akt. den

Co červ v máji nesní, to sud na podzim polkne.

NABÍDKA PRÁCE A FIRMY V REGIONU

Ziveobce.cz 


odkaz

Obsah

Medailová umístění našich cvičenců
v přeboru ČOS sokolské všestrannosti 2014

 

Plaváníplavání  (23. 11. 2013)

Filip Josef Kříž – bronz, žáci I. (7)
Nikola Kohoutová – stříbro, žákyně II. (6)
Lada Toncarová – bronz, žákyně II. (6)
Ondřej Knecht – bronz, žáci II. (16)
Klára Pešíková – stříbro, žákyně III. (12)
Veronika Pešíková – bronz, žákyně IV. (5)
Denisa Joudalová – stříbro, dorostenky (4)

další umístění: Kristýna Červená I. (11/13), Dagmar Scherbaumová I. (13/13), Tomáš Walter I. (4/7), Gabriela Trylčová II. (4/6), David Walter (12/16), David Nový II. (15/16), Jana Třeštíková III.(9/12), Dominika Kohoutová III. (11/12), Helena Knechtová IV. (4/5), Viktorie Jíchová IV. (5/5), Radim Pešek IV. (6/9)

18 závodníků  7 medailí...

 

Plavání 8. 3. 2014

Tomáš Walter – bronz, žáci I. (5)
Klára Pešíková – zlato, žákyně III. (2)
Gabriela Trylčová – stříbro žákyně II. (6)
Lada Toncarová – bronz žákyně III. (6)
Viktorie Jíchová – stříbro žákyně IV. (2)
Denisa Joudalová – zlato dorostenky (3)

další umístění: Filip Josef Kříž I. (4/5,David Walter II. (4-5/8), David Nový II. (4-5/8) III. (13/17), Kristýna Červená I. (4/7), Vanesa Hakrová II. (5/6)

Přehled výsledků

 

Sportovní gymnastika a šplh (12. 4. 2014)

Barbora Trylčová – stříbro SG PD (17)
Kristýna Červená – stříbro SG žákyně I. (21, Š/10-11)
Kateřina Bejvančická – zlato SG, bronz šplh žákyně II. (6)
Gabriela Trylčová – stříbro SG žákyně II. (6, Š/6)
Jana Třeštíková – zlato šplh žákyně III. (6)
Helena Knechtová – stříbro šplh žákyně IV. (4)

další umístění: Alena Bejvančická  PD (7-8/17), Veronika Walterová PD (12/17), Eliška Nová  I. (7/21, Š/15),  Dagmar Scherbaumová I. (14/21, Š/17), Eliška Křenová  I. (18/21, Š/21),  Kateřina Křenová  II.(4/6, Š/5), Jana Třeštíková III. (4/6), Helena Knechtová  IV.(4/4),

Vojtěch Hakr I. (8/9, Š/4),  Filip Kříž I. (6/9, Š/6), David Nový II. (8/10, Š/4), David Walter II. (10/10, Š/10), Ondřej Knecht II. (6/10, Š/7)

Přehled výsledků PD
Přehled výsledků

Atletika (10. 5. 2014, 15. 5. 2014)

Barbora Trylčová – stříbro PD dívky (40)
Kristýna Červená – stříbro, žákyně I. (29)
Vanesa Hakrová – stříbro žákyně II. (11)

další místa:

Veronika Walterová PD (13/40), Vojta Koukolík PD (10/42),
Dominik Šebek PD (14/42), Petr Bulín PD (33/42), Jindřich Kilian PD (38/42), Dagmar Scherbaumová I. (7/29), Eliška Nová I. (12/29), Darina Spoustová I. (17/29), Michala Šístková I. (28/29), Gabriela Trylčová II. (7/11), Helena Knechtová IV. (4/5), Vojtěch Hakr I. (13/19), Tomáš Walter I. (14-15/19), Ondřej Kilian I. ( 18/19), David Nový II. (5/14), David Walter II. (11/14), Martin Šarlinger II. (12/14), Ondřej Šarlinger II. (13/14)

 

Všestrannost

Barbora Trylčová – zlato PD (11)
Kristýna Červená – stříbro žákyně I. (9), republikové kolo 32 (39)
Gabriela Trylčová  – bronz žákyně II. (3)
Helena Knechtová – zlato žákyně IV. (1)
 

další pořadí:

Veronika Walterová PD (4/11), Dáša Scherbaumová I. (7/9), David Nový II. (5/7), David Walter II. (6/7)

Celkové výsledky
Celkové výsledky PD

Výsledky republikového kola - žákyně I