NENÍ BĚLÁ JAKO BĚLÁ

Společný projekt obcí
s názvem Bělá

logo

Aktuální teplota

29.5.2017 23:01

Aktuální teplota:

19,8 °C

Vlhkost:

61,2 %

Rosný bod:

12,1 °C

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem, máj - polezem na kraj.

Pranostika na akt. den

Co červ v máji nesní, to sud na podzim polkne.

NABÍDKA PRÁCE A FIRMY V REGIONU

Ziveobce.cz 


odkaz

Obsah

Medailová umístění našich cvičenců
v přeboru ČOS sokolské všestrannosti 2016

 

Plaváníplavání  (5.12. 2015)

Veronika Pešíková – bronz dorostenky (5)

další umístění: 

Veronika Walterová I.(18/20), Barbora Trylčová I.(20/20), Darina Spoustová II.(9.-10./37), Dáša Scherbaumová II.(13/37), Kristýna Červená II. (17/37), Aneta Krbcová II (19/37), Eliška Nová II.(25.-26./37), Filip Josef Kříž  II.(6/14),  Tomáš Walter II. (9/14), David Walter III(5/10),  Klára Pešíková III. (5/6),  Viktorie Jíchová dorky (5/5), Radek Pešík muži (9/9)

výsledky závodů

 

Sportovní gymnastika a šplh (2. 4. 2016)

obrazek

Matyáš Walter – stříbro PD (2)
Gabriela Trylčová – bronz SG III. (3)
Jana Třeštíková – zlato šplh IV. (4)
Viktorie Jíchová – zlato dorostenky (3)
Helena Knechtová  – stříbro SG dorostenky (3)
Nikola Kroftová – bronz SG dorostenky (3)

další umístění:
Barbora Trylčová I. (SG (8, Š15/17), Eliška Křenová I. (SG 9-10, Š16/17), Alena Bejvančická I. (SG13, Š10-11/17), Darina Spoustová II. (SG 9, Š 22/23), Kristýna Červená II. (SG 10, Š18/23),  Dáša Scherbaumová II. (SG 13, Š14/23), Eliška Nová II. (SG 15, Š 20/23)

výsledky závodů

 

Atletika (25. 4. 2015)obrazek

Ondřej Šarlinger – bronz, žáci III. (6)

další místa:

Matyáš Walter PD (15/63), Lucka Fenclová PD (19/63), Štěpán Uhlíř PD (33/63), Veronika Červená PD (34/63), Tereza Šarlingerová I. (12/26), Barbora Trylčová I. (13/26), Dagmar Scherbaumová II. (8/32), Aneta Krbcová II. (19/32), Eliška Nová II. (23/32) Darina Spoustová II. (24/32), Ondřej Kilián I. (10-11/25), Filip Josef Kříž II. (4/16), Martin Šarlinger III. (4/6)

 

Všestrannost

Matyáš Walter PD stříbro (2), Bára Trylčová I. (4/6), Dáša Scherbaumová II. (7/19), Darina Spoustová II. (12/19), Eliška Nová II. (16/19)

 

Celkové výsledky

Výsledky atletika PD
 

obrazek