25.1.2021 01:18

0 °C

-1,2 °C

Je-li leden nejostřejší, bude roček nejplodnější.

Den jasný Pavla svatého znamená hojnost dobrého.

Nahlašování pálení klestu nebo rozděláváním ohňů ve volné přírodě

Nahlašování pálení klestu nebo rozděláváním ohňů ve volné přírodě přímo prostřednictvím aplikace Pálení na internetových stránkách (www.hzspk.cz).
Tento způsob zadání místa pálení plně nahrazuje telefonické ohlášení na KOPIS HZS Pk

Nahlašování pálení klestu nebo rozděláváním ohňů ve volné přírodě.

Obecní úřad nabízí službu "Nahlašování pálení klestu nebo rozděláváním ohňů ve volné přírodě".

Již nemusíte volat na KOPIS HZS PK a nahlašovat telefonicky každé pálení klestu a rozdělávání ohně ve volné přírodě. Stačí níže uvedené informace sdělit na obecní úřad (mailem, telefonem, faxem). Obecní úřad zajistí předání informace na operační středisko hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje.

Vaše sdělení o pálení bude evidováno operačním a informačním střediskem hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Tento způsob zadání místa pálení plně nahrazuje telefonické ohlášení na KOPIS HZS PK.

Požadované informace:

Datum začátku platnosti:
Čas začátku platnosti:
Datum konce platnosti:
Čas konce platnosti:
Zodpovědná osoba:
Telefonní číslo:
Tip: Uvádějte mobilní telefon osoby, která bude místo pálení fyzicky dozorovat. Tato osoba bude kontaktována v případě následného nahlášeného požáru v místě pálení.

Místo pálení:
Obec:
Způsob zajištění:
Vyberte způsob zajištění: Ruční nářadí x Zdroj požární vody v bezprostřední blízkosti
Upřesnění místa pálení:

Vytvořeno: 30. 12. 2008