16.7.2020 16:33

15 °C

Co červenec neuvaří - srpen nedopeče.

Deštivé léto horší podzimku.

Pozvánka na veřejné setkání a informace o komunitním plánování sociálních služeb.

.

Pozvánka na veřejné setkání a informace o komunitním plánování sociálních služeb.

Vážení obyvatelé obcí na Kralovicku,

Od března tohoto roku probíhá ve spolupráci s obcemi na území SO ORP Kralovice projekt “Realizace komunitního plánování sociálních služeb na Kralovicku”, který nabídne obyvatelům regionu možnost zapojit se do dvouletého procesu plánování rozvoje sociálních služeb. Informace k projektu, kulatým stolům, nabídce sociálních služeb, výsledky veřejné ankety a řadu dalších užitečných informací naleznete vždy na webových stránkách města Kralovice v tomto odkazu Sociální služby.

Tímto vás všechny zveme na úvodní veřejné setkání, které proběhne ve čtvrtek 25. 6. 2020 od 16:00 v Lidovém Domě v Kralovicích (MKS, Na Palcátech 352, Kralovice). Na setkání se budete moci seznámit s aktivitami projektu a představí se vám rovněž dvě sociální služby, které na Kralovicku působí - Pečovatelská služba CPOS Města Touškov a Sociální rehabilitace Ledovec.

Do plánování sociálních služeb se můžete zapojit také vyplněním krátké ankety na tomto odkazu: ANKETA PRO VEŘEJNOST. Děkujeme za váš názor.

Přejeme vám všem pěkné dny a těšíme se na spolupráci při rozvoji sociálních služeb na Kralovicku. Centrum pro komunitní práci západní Čechy, realizátor projektu.

Vytvořeno: 7. 6. 2020
Poslední aktualizace: 7. 6. 2020 18:56