5.8.2020 06:28

Jsou-li v srpnu hory kalný, budou v zimě mrazy valný.

Je-li v prvních týdnech srpna horko, zůstane zima dlouho bílá.

Slavnostní předání zásahového vozidla CAS 32

Slavnostní předání zásahového vozidla CAS 32 na podvozku T815

Slavnostní předání zásahového vozidla CAS 32

Odpoledne 19.1.2013 bylo slavnostně předáno JSDHO Horní Bělá nové zásahové vozidlo CAS 32 T815, které obec obdržela bezúplatným převodem od HZS Plzeňského kraje.

obrazek

Před uvedením do stavu techniky obce bylo provedeno na tomto voze technické zhodnocení a celková rekonstrukce. Od Plzeňského kraje byla poskytnuta dotace ve výši 50% z celkových nákladů 249 tis. Kč.

Zásahové vozidlo předal veliteli jednotky a starostovi sdružení starosta obce. Zhrnul celou cestu od převzetí až po toto slavnostní předání JSDHO a vše co s tím souviselo, zejména rekonstrukci hasičské zbrojnice. Nakonec poděkoval všem, kteří se podíleli na úspěšném dokončení všech prací.

obrazek obrazek

Našemu novému vozidlu požehnal P. ICLic. Ireneusz Figura z dolnobělské farnosti.

Slavnostnímupředání byl přítomeni i velitel požární stanice Plasy p. npor. Ing. Štefan Livinka.

obrazek

Po slavnostním předání následovala prohlídka techniky a rekonstruované hasičské zbrojnice.

Vytvořeno: 31. 1. 2013
Poslední aktualizace: 12. 12. 2016 19:22