5.8.2020 06:12

Z počátku toho měsíce říká se, že opět studený vítr ze strnišť fouká.

Je-li v prvních týdnech srpna horko, zůstane zima dlouho bílá.

Ukončení prázdnin s hasiči

Ukončení prázdnin s hasiči

Ukončení prázdnin s hasiči

Ukončení prázdniun s hasči se uskutečnilo místo naplánované soboty až v neděli 28.8.2011. Důvodem přesunutí termínu bylo počasí, které nedovolilo vůbec vystrčit nos z domu, natož ještě provádět požární útoky.

Neděle ale již byla přívětivější a na hřišti na Horní Bělé se sešlo 10 týmů - dva mužské, dva ženské, jeden rodinný, dorostenky, tři dětské a zbytek zbytků. Všechny tyto týmy se přišly poprat s nástrahami požárního útoku. Kritéria byla pro všechny stejná. Cvičilo se na dětské hadice. Ženy věnovaly nácviku své volné chvilky. Naopak muži netrénovali a navíc si musel každý závodník vylosovat svůj post.

Zábava byla dobrá, všichni předvedly skvělé časy, žádný tým neměl karambol. Nakonec se opékaly i buřty.

Fotografie z akce jsou k vidění zde.

Vytvořeno: 6. 9. 2011
Poslední aktualizace: 12. 12. 2016 19:22