Obec Horní Bělá
Obec Horní Bělá

Obec Horní Bělá leží v Plzeňském kraji, ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Kralovice a ve správním obvodu obce s pověřeným obecním úřadem Plasy. Území obce Horní Bělá je rozděleno na 3 části obce - Horní Bělá, Hubenov a Tlucná, které leží na dvou katastrálních územích: Horní Bělá a Hubenov u Horní Bělé.

2011

Medailová umístění našich cvičenců
v přeboru ČOS sokolské všestrannosti 2011

Plaváníplavání  (12.3.2011)

  • Klára Pešíková, bronz, žákyně I. (3/10)

Další umístnění:

  • Veronika Pešíková, žákyně III. (5/7)
  • Zdeňka Holečková, žákyně III. (6/7)
  • Jana Třeštíková, žákyně II. (13/13)
     

celkové výsledky

Sportovní gymnastika a šplh (16.4.2011) SG

  • Viktorie Jíchová, bronz, žákyně II., SG (3/11)
  • Denisa Joudalová, bronz, žákyně III., šplh (3/10)

kategorie B:

  • Ludmila Bulínová, žákyně III. (1/2)
  • Jaroslava Rozhoňová, žákyně III. (2/2 

Další umístnění:

  • Červená Kristýna, PD, (7/26)
  • Scherbaumová Dagmar, PD, (11/26)
  • Kubíčková Simona, PD,(19/26)
  • Nová Eliška, PD,(23/26)
  • Pešíková Klára, žákyně I., (8/8)
  • Třeštíková Jana, žákyně II., (4/11)
  • Toncarová Eliška, žákyně II. (9/11)
  • Joudalová Denisa, žákyně III. (5/8)
  • Pešíková Veronika, žákyně III. (6/8)
  • Nový David, žáci I. (4/7)
  • Jícha David, žáci II. (4/4)

celkové výsledky:  předškoláci, ženské složky, mužské složky, šplh

Atletika 14.5.2011, 18.5.2011

  • Viktorie Jíchová - stříbro , žákyně II. (19)
  • Denisa Joudalová - bronz, žákyně III. (11)
  • Monika Randová - bronz, žákyně IV. (6)

 Atletika

další místa:

Kristýna Červená (4/34), Dagmar Scherbaumová (5/34), Simona Kubíčková(12/34), Eliška Nová (28/34), Matěj Konvalinka(4/44), Filip Vaňourek(5/44),
Gabriela Trylčová (9.-10./16), Jana Třeštíková (9/19), Ludmila Bulínová (8/11), Veronika Pešíková (10/11),
Lukáš Plevka (20/27), Martin Šarlinger (24.-25./27), Ondřej Šarlinger (26/27), David Jícha (14/14), Václav Bulín (6/8)

celkové výsledky: mužské složky, ženské složky, předškoláci

Celkově všestrannost

medaileMedailisté:

  • Kristýna Červená - stříbro - předškoláci (17)
  • Viktorie Jíchová - stříbro - mladší žákyně II (8) -  přebor ČOS (35/42)
  • Denisa Joudalová - zlato - staší žákyně III (5) - přebory ČOS (30/37) 

Ostatní:

Předškoláci:
Dagmar Scherbaumová  (6/17), Simona Kubíčková(12/17), Eliška Nová (17/17)

Mladší žákyně:
Jana Třeštíková (4/8)

Starší žákyně:
Veronika Pešíková (5/5)

celkové výsledky všestrannost:
předškoláci, mladší žactvo, starší žactvo, dorost, dospělí

VOLNÝ ČAS

Aktuální teplota

19.10.2021 20:02

Aktuální teplota:

12,7 °C

Vlhkost:

82,5 %

Rosný bod:

9,8 °C

Překlad (translations)

Naši partneři

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2
1
3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16
1
17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

ODSTÁVKY ELEKTŘINY

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Informace od nás

Smart info

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Více o službě

Chci se zaregistrovat

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení: