Obec Horní Bělá
Obec Horní Bělá

Obec Horní Bělá leží v Plzeňském kraji, ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Kralovice a ve správním obvodu obce s pověřeným obecním úřadem Plasy. Území obce Horní Bělá je rozděleno na 3 části obce - Horní Bělá, Hubenov a Tlucná, které leží na dvou katastrálních územích: Horní Bělá a Hubenov u Horní Bělé.

2014

Medailová umístění našich cvičenců
v přeboru ČOS sokolské všestrannosti 2014

Plaváníplavání  (23. 11. 2013)

  • Filip Josef Kříž – bronz, žáci I. (7)
  • Nikola Kohoutová – stříbro, žákyně II. (6)
  • Lada Toncarová – bronz, žákyně II. (6)
  • Ondřej Knecht – bronz, žáci II. (16)
  • Klára Pešíková – stříbro, žákyně III. (12)
  • Veronika Pešíková – bronz, žákyně IV. (5)
  • Denisa Joudalová – stříbro, dorostenky (4)

další umístění: Kristýna Červená I. (11/13), Dagmar Scherbaumová I. (13/13), Tomáš Walter I. (4/7), Gabriela Trylčová II. (4/6), David Walter (12/16), David Nový II. (15/16), Jana Třeštíková III.(9/12), Dominika Kohoutová III. (11/12), Helena Knechtová IV. (4/5), Viktorie Jíchová IV. (5/5), Radim Pešek IV. (6/9)

18 závodníků  7 medailí...

Plavání 8. 3. 2014

  • Tomáš Walter – bronz, žáci I. (5)
  • Klára Pešíková – zlato, žákyně III. (2)
  • Gabriela Trylčová – stříbro žákyně II. (6)
  • Lada Toncarová – bronz žákyně III. (6)
  • Viktorie Jíchová – stříbro žákyně IV. (2)
  • Denisa Joudalová – zlato dorostenky (3)

další umístění: Filip Josef Kříž I. (4/5,David Walter II. (4-5/8), David Nový II. (4-5/8) III. (13/17), Kristýna Červená I. (4/7), Vanesa Hakrová II. (5/6)

Přehled výsledků

Sportovní gymnastika a šplh (12. 4. 2014)

  • Barbora Trylčová – stříbro SG PD (17)
  • Kristýna Červená – stříbro SG žákyně I. (21, Š/10-11)
  • Kateřina Bejvančická – zlato SG, bronz šplh žákyně II. (6)
  • Gabriela Trylčová – stříbro SG žákyně II. (6, Š/6)
  • Jana Třeštíková – zlato šplh žákyně III. (6)
  • Helena Knechtová – stříbro šplh žákyně IV. (4)

další umístění: Alena Bejvančická  PD (7-8/17), Veronika Walterová PD (12/17), Eliška Nová  I. (7/21, Š/15),  Dagmar Scherbaumová I. (14/21, Š/17), Eliška Křenová  I. (18/21, Š/21),  Kateřina Křenová  II.(4/6, Š/5), Jana Třeštíková III. (4/6), Helena Knechtová  IV.(4/4),

Vojtěch Hakr I. (8/9, Š/4),  Filip Kříž I. (6/9, Š/6), David Nový II. (8/10, Š/4), David Walter II. (10/10, Š/10), Ondřej Knecht II. (6/10, Š/7)

Atletika (10. 5. 2014, 15. 5. 2014)

  • Barbora Trylčová – stříbro PD dívky (40)
  • Kristýna Červená – stříbro, žákyně I. (29)
  • Vanesa Hakrová – stříbro žákyně II. (11)

další místa:

Veronika Walterová PD (13/40), Vojta Koukolík PD (10/42),
Dominik Šebek PD (14/42), Petr Bulín PD (33/42), Jindřich Kilian PD (38/42), Dagmar Scherbaumová I. (7/29), Eliška Nová I. (12/29), Darina Spoustová I. (17/29), Michala Šístková I. (28/29), Gabriela Trylčová II. (7/11), Helena Knechtová IV. (4/5), Vojtěch Hakr I. (13/19), Tomáš Walter I. (14-15/19), Ondřej Kilian I. ( 18/19), David Nový II. (5/14), David Walter II. (11/14), Martin Šarlinger II. (12/14), Ondřej Šarlinger II. (13/14)

Všestrannost

  • Barbora Trylčová – zlato PD (11)
  • Kristýna Červená – stříbro žákyně I. (9), republikové kolo 32 (39)
  • Gabriela Trylčová  – bronz žákyně II. (3)
  • Helena Knechtová – zlato žákyně IV. (1)
     

další pořadí:

Veronika Walterová PD (4/11), Dáša Scherbaumová I. (7/9), David Nový II. (5/7), David Walter II. (6/7)

VOLNÝ ČAS

Aktuální teplota

19.10.2021 19:38

Aktuální teplota:

12,9 °C

Vlhkost:

80,8 %

Rosný bod:

9,6 °C

Překlad (translations)

Naši partneři

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2
1
3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16
1
17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

ODSTÁVKY ELEKTŘINY

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Informace od nás

Smart info

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Více o službě

Chci se zaregistrovat

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení: