Obec Horní Bělá
Obec Horní Bělá

Obec Horní Bělá leží v Plzeňském kraji, ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Kralovice a ve správním obvodu obce s pověřeným obecním úřadem Plasy. Území obce Horní Bělá je rozděleno na 3 části obce - Horní Bělá, Hubenov a Tlucná, které leží na dvou katastrálních územích: Horní Bělá a Hubenov u Horní Bělé.

2012

Medailová umístění našich cvičenců
v přeboru ČOS sokolské všestrannosti 2012

Plaváníplavání  (26.11.2011)

  • Gábinka Trylčová – stříbro mladší žákyně I. (2)
  • Veronika Pešíková - bronz, starší žákyně III. (8)
  • Denisa Joudalová – zlato, starší žákyně IV. (5)
  • David Jícha – bronz, mladší žáci (3)
     

Další umístnění:

  • Klára Pešíková (4/9)
  • Dominika Kohoutová (7/9)
  • Eliška Toncarová (8/9)
  • Jana Třeštíková (9/9)
  • Viktorie Jíchová (8/8)
     

Plavání (10.3.2012)

  • Veronika Pešíková - bronz, starší žákyně III. (7)
  • Denisa Joudalová – stříbro, starší žákyně IV. (4)
  • Radim Pešek – zlato, starší žáci III. (6)
     

Další umístnění:

  • Gabriela Trylčová (7/7)
  • Klára Pešíková (5/14)
  • Dominika Kohoutová (11/14)
  • Jana Třeštíková (13/14)
  • Viktorie Jíchová (7/7) 
     

celkové výsledky

Sportovní gymnastika a šplh (14.4.2012) SG

  • Eliška Nová – zlato PD (6)
  • Darina Spoustová – stříbro PD (6)
  • Nikola Kohoutová – bronz SG žákyně I (15)
  • Jana Třeštíková – stříbro SG, stříbro šplh žákyně II. (5)
  • Dominika Kohoutová – bronz SG žákyně II. (5)
  • Veronika Pešíková – stříbro SG žákyně III. (7)
  • Viktorie Jíchová - bronz SG, bronz šplh žákyně III. (7)
  • Denisa Joudalová - stříbro SG, stříbro šplh žákyně IV. (5)
  • David Jícha – stříbro šplh, SG 6. žáci II. (7)
     

Další umístnění:

Atletika (12.5.2012, 16.5.2012)

  • Nikola Kohoutová – zlato, žákyně I. (21)
  • Denisa Joudalová - stříbro, žákyně IV. (5)
     

Další umístnění:

  • Gabriela Trylčová, žákyně I. (6/21)
  • Kristýna Červená, žákyně I. (8/21)
  • Dagmar Scherbaumová, žákyně I. (15/21)
  • Jana Třeštíková, žákyně II. (5/14)
  • Klára Pešíková, žákyně II. (7/14)
  • Dominika Kohoutová, žákyně II. (12/14)
  • Veronika Pešíková, žákyně III. (5/6)
  • Viktorie Jíchová, žákyně III. (6/6)
  • Ludmila Bulínová,žákyně IV. (5/5)
  • David Walter, žáci I. (12/22)
  • David Jícha, žáci II. (7/8)

Celkově všestrannost

Další pořadí: 

  • Darina Spoustová (6/17)
  • Eliška Nová PD (17/17)
     

celkové výsledky všestrannost:
předškoláci, mladší žactvo, starší žactvo, dorost, dospělí

VOLNÝ ČAS

Aktuální teplota

19.10.2021 21:34

Aktuální teplota:

12,6 °C

Vlhkost:

86,1 %

Rosný bod:

10,3 °C

Překlad (translations)

Naši partneři

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2
1
3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16
1
17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

ODSTÁVKY ELEKTŘINY

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Informace od nás

Smart info

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Více o službě

Chci se zaregistrovat

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení: